Dissabte 16 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
Lee Ranaldo y Los Dust BARTS - Barcelona 19:30
Refree BARTS - Barcelona 20:45
Standstill BARTS - Barcelona 22:15
PAUS La [2] de Apolo - Barcelona 23:45
Svper Sala Apolo - Barcelona 00:45
The Free Fall Band La [2] de Apolo - Barcelona 00:25
Extraperlo La [2] de Apolo - Barcelona 01:35
Adult Sala Apolo - Barcelona 02:05
Headbirds Sala Apolo - Barcelona 03:20
Dimarts 19 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
The Free Fall Band C. C.Delicias - Saragossa 20:30
Extraperlo C. C.Delicias - Saragossa 21:20
PAUS C. C.Delicias - Saragossa 22:10
Svper C. C.Delicias - Saragossa 23:00
Dimecres 20 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
Headbirds C. C.Delicias - Saragossa 20:30
Za! C. C.Delicias - Saragossa 21:10
Refree C. C.Delicias - Saragossa 22:00
Standstill C. C.Delicias - Saragossa 23:00
Dijous 21 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
Extraperlo Escenario Santander - Santander 21:50
The Free Fall Band Escenario Santander - Santander 21:00
PAUS Escenario Santander - Santander 22:40
Svper Escenario Santander - Santander 23:40
Za! Sala Acapulco - Gijón 00:00
Refree Sala Acapulco - Gijón 00:50
Standstill Sala Acapulco - Gijón 01:50
Headbirds Sala Acapulco - Gijón 02:50
Divendres 22 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
Headbirds Escenario Santander - Santander 21:30
Za! Escenario Santander - Santander 22:10
Refree Escenario Santander - Santander 23:00
The Free Fall Band Sala Acapulco - Gijón 00:00
Standstill Escenario Santander - Santander 00:00
Extraperlo Sala Acapulco - Gijón 00:50
PAUS Sala Acapulco - Gijón 01:40
Svper Sala Acapulco - Gijón 02:30
Dissabte 23 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
The Free Fall Band Sala Capitol - Santiago de Compostel·la 20:30
L'Hereu Escampa Lava - Valladolid 21:45
Extraperlo Sala Capitol - Santiago de Compostel·la 21:20
PAUS Sala Capitol - Santiago de Compostel·la 22:10
My Friendly Ghost Lava - Valladolid 22:35
Svper Sala Capitol - Santiago de Compostel·la 23:00
Manel Lava - Valladolid 23:25
Za! Lava - Valladolid 00:25
Refree ATP - Camber Sands
Diumenge 24 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
The Free Fall Band Lava - Valladolid 20:30
L'Hereu Escampa Sala Capitol - Santiago de Compostel·la 20:45
Mishima Sala Capitol - Santiago de Compostel·la 21:30
Extraperlo Lava - Valladolid 21:20
PAUS Lava - Valladolid 22:10
Za! Sala Capitol - Santiago de Compostel·la 22:30
Svper Lava - Valladolid 23:00
Los Planetas ATP - Camber Sands
Standstill ATP - Camber Sands
Headbirds ATP - Camber Sands
Dilluns 25 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
Los Planetas XOYO club - Londres
Dj Coco XOYO club - Londres
Dj Fra XOYO club - Londres
Refree XOYO club - Londres
Standstill XOYO club - Londres
Headbirds XOYO club - Londres
Dimecres 27 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
Refree Rock School Barbey - Bordeus
Standstill Rock School Barbey - Bordeus
Lee Ranaldo y Los Dust Rock School Barbey - Bordeus
Headbirds Rock School Barbey - Bordeus
Dijous 28 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
The Free Fall Band Espai Rambleta - València 21:00
Extraperlo Espai Rambleta - València 21:50
Headbirds Kafe Antzokia - Bilbao 21:30
PAUS Espai Rambleta - València 22:40
Refree Kafe Antzokia - Bilbao 22:10
Svper Espai Rambleta - València 23:30
Lee Ranaldo y Los Dust Kafe Antzokia - Bilbao 23:10
Standstill Kafe Antzokia - Bilbao 00:10
Divendres 29 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
Headbirds Espai Rambleta - València 21:00
Refree Espai Rambleta - València 21:40
Lee Ranaldo y Los Dust Espai Rambleta - València 22:40
Extraperlo Kafe Antzokia - Bilbao 22:45
The Free Fall Band Kafe Antzokia - Bilbao 22:00
Standstill Espai Rambleta - València 23:50
PAUS Kafe Antzokia - Bilbao 23:35
Svper Kafe Antzokia - Bilbao 00:25
Dissabte 30 de novembre
Artistaordenar llista Escenariordenar llista Horaordenar llista
The Free Fall Band Teatro Fernando de Rojas (CBA) - Madrid 12:00
Extraperlo Teatro Fernando de Rojas (CBA) - Madrid 13:00
PAUS La Riviera - Madrid 18:20
Refree La Riviera - Madrid 19:15
Lee Ranaldo y Los Dust La Riviera - Madrid 20:30
Standstill La Riviera - Madrid 21:50
Headbirds Ocho y Medio (sala But) - Madrid 00:30
Dj Coco Ocho y Medio (sala But) - Madrid 01:45
Svper Ocho y Medio (sala But) - Madrid 01:05